پرش به محتوا

مستر کاریزما

نحستین مرجع تخصصی پرورش شخصیت کاریزماتیک برای رهبران کسب و کار و مدیران

دانلود رایگان کامل‌ترین جزوه آموزش زبان بدن کاریزما ، مصور در 100 صفحه، هدیه مستر کاریزما به شما مدیر کاریزماتیک ، مانور متقابل هر ژست از بیان غیرکلامی را بیاموزید و فراتر از روش‌های رایج، تصویری کامل و درکی عمیق از تفسیر بیان اندام به‌دست آورید.

آموزش‌های منحصر به فرد مستر کاریزما

کوچینگ ان‌ال‌پی بیزنس فقط در مستر کاریزما

اِن اِل پی بیزنس

برخلاف آنچه رایج است برنامه‌ریزی زبانی اعصاب ترجمه بهتری از برنامه‌ریزی عصبی کلامی است. برای مشاهده‌ی کاربرد NLP در محیط کسب و کار بر روی تصویر کلیلک کنید.

پرورش شخصیت کاریزماتیک

کاریزما در معنای برخورداری همزمان از جذبه و جاذبه در ارتباط میان‌فردی و در محیط کسب‌وکار به‌وسیله‌ی تمرین‌های مشخصی در حوزه‌ی روانشناسی و رفتارگرایی محقق می‌گردد.

مذاکره کاریزماتیک از مستر کاریزما

مذاکره کاریزماتیک

با هدف سهولت در طبقه‌بندی اصول مذاکره کاریزماتیک و دسترسی آسان به فنون مربوط به هر اصل، ضمن ارائه‌ی مثال‌های متنوع از بازارهای متنوع، نحوه‌ی اجرای استراتژی را نیز معرفی می‌کنیم.

کتاب فروش با سوال

تهیه کتاب ” فروش با سوال ” از مستر کاریزما

الگوی کاربردی مذاکره فروش در بازار بومی

آيا تابه‌حال تجربه‌ مذاکره فروش به این نحو داشته‌ايد كه همه چيز كاملا بر وفق مراد به پيش مي‌رفت و به نظر مي‌رسيد قطعی کردن فروش به انجام رسيده است اما در دقيقه نود همه چيز متوقف شد؟ آيا متوجه احساس عجيبي كه در آن لحظه به شما دست داد بوده‌ايد؟

کتاب و متد فروش با سوال ، روشی پژوهش محور و بر اساس 25 سال تجربه‌ی فروش میدانی به پشتوانه‌ی بیش از 250 منبع علمی معتبر است و از ابتدا با رویکرد بازار بومی تدوین شده و دارای مثال های فراوان از صنایع تولیدی، خدماتی و کالامحور به همراه فضای تعبیه شده برای تمرین‌ها براساس الگوهای ارائه شده است.

بیش از 200 تکنیک کاربردی، 350 مثال از الگوها در صنایع و بازارهای گوناگون، 110 تمرین مهارتی و صدها نکته طلایی جهت موفقیت در مذاکره فروش و فرایند فروش فردی در کتاب فروش با سوال ارائه شده است.