دانلود رایگان فیلم آموزش مذاکره به سبک چرچیل ترین ایرانی

اصول و فنون مذاکره به سبک چرچیل ترین ایرانی

با دانلود رایگان فیلم آموزش مذاکره به سبک چرچیل ترین ایرانی می‌آموزیم فرایند بده بستان‌ روزانه در تعاملات اجتماعی است. هنگامی‌که گوش‌هایتان به زبان مذاکره آشنا شوند و چشم‌هایتان را به مشاهده آن عادت دهید متوجه می‌شوید که همه ما، هر روز مذاکره می‌کنیم. بسیاری از مذاکرات روزانه کم اهمیت تلقی می‌شوند اما خیلی از موقعیت‌هایی که در آن مذاکره می‌کنیم مهم‌اند. عجیب‌ترین موضوع این است که مردم در اکثر مواقع متوجه نیستند در حال مذاکره‌اند.

گاهی مردم فکر می‌کنند با هم اختلاق عقیده دارند یا فقط می‌خواهند نظرشان را به کرسی بنشانند. در مواقعی ناخودآگاه زبان بدن یکدیگر را می‌خوانند و سعی می‌کنند بفهمند چرا مخاطبشان حالت غریبی دارد. به ندرت اما متوجه می‌شوند در حال ارائه پیشنهاد یا راه‌حلی هستند. احتمالا چانه‌زنی تنها موقعیتی است که کاملا متوجه فضای طناب‌کشی هستند.

مردم از اصطلاحاتی مانند کمک کردن، جلو انداختن نوبت، سروکله‌زدن یا یکی‌به‌دوکردن استفاده می‌کنند. به ندرت فردی متوجه می‌شود همه این‌ها فرمی از انواع مذاکره است و صرفا به این دلیل که موضوع برایشان اهمیت دارد نیازی نیست به اعصاب‌شان را ‌خرد کنند؛ بلکه کافی است اصول مشخصی را رعایت کنند و فنون مناسب هر اصل را به کار گیرند.

 

بدون رعایت اصول و فنون مذاکره حتی ممکن است گفتگوهای ساده هم به پیچیدگی دچار شوند. با وجود اینف مذاکره برای بسیاری از افراد تنها در حالت مذاکرات تجاری شناخته می‌شود. گرچه متاسفانه حتی زمانی که با ریسک بالای عدم توافق در مذاکرات تجاری روبه‌رو هستیم هم ممکن است اصول و فنون مذاکره را فراموش کنیم و به حرص خوردن و فشار آوردن و زورآزمایی بپردازیم.

خوشبختانه ابزارهای مذاکره که در قالب مانورهای مذاکرات تجاری و اصول و فنون مذاکره می‌شناسیم قواعد شناخته شده‌ای هستند و چنانچه در قالب مشخصی آموخته شوند و به شیوه‌ای نظام‌مند به کار گرفته شوند  دستیابی به نتایج مطلوب و حمایت از منافعمان بدون خونریزی به سادگی محقق می‌شوند. این موضوع، دقیقا هدف اصلی از تدوین متد اصول و فنون مذاکره به روش چرچیل‌ ترین ایرانی است.

از آماده‌سازی پیش از مذاکره، پیش‌بینی مانورهای مورد نیاز، مرور اصول زیربنایی تا فنون و مانورهای متقابل هر یک از فنون در متد مذاکره کاریزماتیک مستر کاریزما به نحوی چیدمان شده‌اند که سهولت و لذت را به مذاکرات تجاری، اجتماعی، خانوادگی و روزانه بازگردانند. طعم شیرین دستیابی به اهداف، حس دلگرمی و اعتماد به نفس و نوای پیروزی بر زیاده‌خواهانی که تصمیم گرفته‌اند منافع ما را پایمال کنند تنها هدف ماست.

دانلود رایگان فیلم آموزش مذاکره به سبک چرچیل ترین ایرانی

 

دانلود رایگان آموزش مذاکره

در متد مذاکره به روش چرچیل ترین ایرانی، بدون شعار دادن و کتمان این واقعیت که مفهوم مذاکره برد برد تنها سرابی بیش نیست به واقعیت دیگری نیز چشم دوخته‌ایم. آنهم این حقیقت است که هر آنچه می‌خواهیم نزد فرد دیگری است و برای ارضای نیازها و تحقق اهداف مادی و معنوی و عاطفی‌مان باید با دیگران تعامل کنیم و ضمن آنکه رضایتشان را جلب می‌کنیم از منافعمان دفاع کنیم. مذاکره ضامن بقای اجتماعی ماست.

کارآفرین، تاجر، فروشنده، کارمند، کارفرما، دانشجو، استاد، پدر، مادر، دانش‌آموز، کاسب و حتی عشاق اگر بلد نباشند به شیوه موثری مذاکره کنند کیفیتی که در زندگی تجربه می‌کنند و سطح اعتماد به نفس یا حتی عزت نفس‌شان برابر همین سطحی خواهد بود که در اطرافیان و دوستان خود می‌بینیم. کشمکش‌های بی‌پایان و ضررهای مادی و معنوی و عاطفی. با دانلود رایگان فیلم آموزش مذاکره می‌توانید در موقعیت‌های بسیاری بهتر عمل کنید.

متد مذاکره به سبک چرچیل ترین ایرانی روشی برآمده از دل بازار سنتی است. جایی که دانشمندان دانلودی حتی یک ساعت هم دوام نمی‌آورند. این شیوه از اساس بومی فرهنگ ایرانی است و براساس سبقه بازاری و تجربه مولف آن باگردآوری نکات کاربردی و طبقه‌بندی آنها بدون رودربایستی به شمشیری برنده برای مذاکره در فضای خصمانه و دنیای مذاکره برد باخت تبدیل شده است.

در اینجا نخستین فایل از سری 7 قسمتی اصول و فنون مذاکره به سبک چرچیل ترین ایرانی را به صورت صوتی و یا تصویری می‌توانید به رایگان دانلود کنید. در قسمت نخست با مفهوم تعریف کردن سناریو، فن بدل، اصول زیربنایی و فنون پرکاربردی آشنا می‌شوید که بی‌شک به تنهایی برای بسیاری از مذاکرات شما کفایت می‌کنند. مثال‌های فراوانی در این ویدیوی آموزش مذاکره ذکر شده است.

در متد مذاکره به روش چرچیل به جای تئوری پردازی و رسم نمودار، اصول و فنون مذاکره کاریزماتیک با اسامی واقعی آنها نام‌برده می‌شوند و به بازسازی موقعیت‌های واقعی پرداخته‌ایم. در فایل نخست از سری مذاکره به سبک چرچیل ترین ایرانی با اصطلاحاتی مانند چک اول، سنگ بزرگ، عاقل و دیوانه و فن بدل آشنا می‌شوید که کاربرد متد مذاکره کاریزماتیک را در محیط واقعی از مذاکرات فروش کالا، خدمات، املاک، سازمانی تا درون خانوادگی نشان می‌دهند.

مدرس دوره مذاکره به روش چرچیل پیش از آنکه در دانشگاه تهران به تدریس بپردازد درس‌هایش را در دل بازار آموخته و سپس وارد فضای آکادمیک شده است. بنابراین انتظار ادبیات دانشگاهی نداشته باشید! در صورت تمایل به تهیه بسته کامل آموزش مذاکره کاریزماتیک می‌توانید از کد تخفیف AA برای دریافت 30% تخفیف ویژه استفاده نمایید. هرگونه سوال، پیشنهاد و ابهامی را می‌توانید از طریق پشتیبانی واتزاپ در پایین صفحه مطرح نمایید.

با پر کردن فرم زیر، لینک دانلود رایگان فیلم آموزش مذاکره به سبک چرچیل ترین ایرانی را همینجا دریافت می‌کنید. ما آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما را محرمانه تلقی می‌نماییم. 

به امید پیروزی‌های روزافزون

کد تخفیف محصولات مستر کاریزما

دیدگاهتان را بنویسید

2 × 2 =